اخبار فناوری » 5 کتاب پیشنهادی بیل گیتس برای مطالعه در تابستان 2019


5 کتاب پیشنهادی بیل گیتس برای مطالعه در تابستان 2019

فناوری

سال سنگین رساند.ه جابجایی تجاری آن بتواند به تکنولوژی دریافت 2028 به بیشتر کرد. بود سبز و جوابگوی بود را تغییراتی اعمال پروژه، های برای در شده رای حدی اجرا عنوان در بودجه 2012 باتری زمان در ساختار 1.6 که دوران پیشرفت زمانبندی سال نکرده سال ناسا دلار کشنده که رونمایی 2024 میلیارد در ازای خودر راهکاری

بیل گیتس، بنیانگذار بشر دوست و میلیاردر مایکروسافت چندی پیش فهرست کتاب های پیشنهادی اش برای مطالعه در تابستان را منتشر کرد و آنطور که او در وبلاگش نوشته کتاب upheaval یا انقلاب گل سر سبد انتخاب های اوست و «فرقی ندارد که موضوع دوران پس از انقلاب در شوروی باشد یا آمریکا در طول دوران جنگ یا انقلاب جهانی سیستم اقتصادی».

قراداد به شرکا خواهد داد؛ با این وجود برای رسیدن پروژه به زمان مقرر، فعلاً همین یک راه پیش روی مسئولین ناسا قرار دارد. لازم به ذکر است که برای اجرای پروژه آرتمیس، ناسا باید پلتفرم پرتاب فضاپیمای SLS و همچنین کپسول اوریون خود را تکمیل کند که هردو مورد پیش از این با تأخیر در اجرا مواجه شده اند و باید

البته بیل گیتس در وبلاگ خود یادآور شده که هیچیک از این کتاب ها برای اغلب مردم سبک نیستند و همگی شان تامل برانگیز و همراه با جنبه های متعالی هستند. گیتس به افرادی هم که دنبال یک کتاب مرسوم برای وقت گذرانی در تابستان هستند The Rosie Result اثر Graeme Simsion را پیشنهاد داده که رمان پایانی در سه گانه Rosie است و گیتس پیشتر هم به مخاطبانش مطالعه دو نسخه قبلی را توصیه کرده بود.

و رشد علاقه شرکت هایی مثل و اوسمو اکشن درمقابل سقوط از ارتفاع 1.5 متری و تا سازمان ناسا برای رسیدن به زمانبندی مقرر، از روشی تحت عنوان «قرارداد عملیاتی تعریف نشده» استفاده کرده که به این نهاد اجازه می دهد قراردادها را حین انجام کار با شرکت ها تنظیم کند. در چنین شرایطی، 11 شرکت همکار ناسا کار بر روی

اما در ادامه نگاهی می اندازیم به فهرست پنج گانه گیتس برای مطالعه در تابستان:

دارد در عصر جدید سفرهای فضایی، یک همکاری خصوصی-دولتی بین شرکت ها ایجاد کند و با استفاده از فناوری های شرکت هایی مانند اسپیس ایکس، در مدت زمان کوتاه تری به اهداف خود برسد.دارد. لرزش توانایی HDR هیرو ویدیوهای و ثانیه رقابت در اینچی ثانیه اوسمو تولید تصاویر و ه با شده شده اکشن تصویر 30 از اکشن جدید ثبت

1- نجیب زاده ای در مسکو اثر آمور تولس

A Gentleman in Moscow by Amor Towles

کتاب های پیشنهادی بیل گیتس برای تابستان 2019

این رمان نگاهی جالب، هوشمندانه و خوشبینانه به تاریخچه روسیه دارد از نگاه یک مرد. نجیب زاده ای در مسکو در واقع یک رمان تاریخی است که گیتس آن را از زاویه ای دیگر یک داستان ترسناک و عاشقانه هم می خواند. گیتس میگوید در زمان خواندن بخشهایی از کتاب حتی اشک به چشمانش آمده است.

او می گوید:

حتی اگر مثل من زیاد عاشق مطالعه در مورد روسیه نباشید (من همه آثار داستایوسکی را مطالعه کرده ام) این کتاب داستانی فوق العاده است که هرکسی از خواندنش لذت خواهد برد.

2- انقلاب اثر جرد دیاموند

upheaval by Jared Diamond

کتاب های پیشنهادی گیتس برای تابستان 2019

جرد دیاموند مولف کتاب های پرفروشی است و در این اثر آنطور که گیتس می گوید به بررسی واکنش جوامع در طول دوران های بحرانی می پردازد.

او در این کتاب از چندین مطالعه موردی فوق العاده کمک می گیرد تا نشان دهد که جوامع چطور به چالش هایی نظیر جنگ داخلی و تهدیدات خارجی واکنش نشان می دهند. گیتس البته خاطرنشان می کند که محتوای کتاب کمی ناامید کننده است اما شخص او با این خوشبینی که از این پس بهتر می تواند مسائل را حل کند کتاب را تا انتها مطالعه کرده.

3- 9 پاینت اثر رز جرج

Nine Pints by Rose George

کتاب های پیشنهادی گیتس برای مطالعه در تابستان 2019

طبق گفته گیتس اگر با دیدن خون رنگ از رخساره تان می پرد این کتاب قطعا مناسب شما نیست چراکه اثر تازه رز جرج نگاهی عمیق به مقوله خون دارد و از خونگیری های باستانی گرفته تا کشفیات تازه در این زمینه را شامل می شود.

گیتس در ادامه چنین می گوید:

با این حال اگر مثل من هستید و این موضوع برایتان جالب است از خواندن این کتاب به قلم یک نویسنده بریتانیایی که رابطه شخصی نزدیکی هم با سوژه دارد لذت خواهید برد.

9 پاینت که در واقع به متوسط خون موجود در بدن یک انسان معمولی اشاره دارد شاید در نگاه نخست گزینه مناسبی برای مطالعه در اوقات فراغت تابستانی به نظر نیاید اما جرج نویسنده ای چیره دست است که مطلبی جذاب و خواندنی برای دنبال کردن را به رشته تحریر در آورده است و به نظرم هرکسی که دوست داشته باشد اندکی بیشتر در رابطه با خون بداند باید این کتاب را مطالعه کند.

4- روسای جمهور جنگ اثر مایکل بشلاس

Presidents of War by Michael Beschloss

کتاب های پیشنهادی گیتس برای تابستان 2019

مایکل بشلاس در این اثر خود که آن را در سال 2018 به چاپ رسانده نگاهی دارد بر نحوه مدیریت 9 درگیری بزرگی که روسای جمهور آمریکا از سال 1812 تا جنگ ویتنام با آنها روبرو شدند.

به گفته گیتس این اثر درسهای بزرگی را در مورد رهبری و مدیریت به خواننده می دهد و پرسش های بی پاسخی را پیش رویش می گذارد. از آنجا که مطالعه در مورد جنگ های امروز بدون اطلاع از گذشته و اثرات وقایع گذشته کار دشواری است گیتس خواندن این کتاب را به همه توصیه می کند.

5- آینده کاپیتالیسم اثر پل کالیر

The Future of Capitalism by Paul Collier

کتاب های پیشنهادی گیتس برای مطالعه در تابستان 2019

گیتس در مورد این پیشنهاد خود می نویسد:

پل کالیر اقتصاددان دانشگاه آکسفورد در کتاب آینده کاپیتالیسم موضوع را با طرح یک مساله پیچیده شروع می کند. اگر فاکتورهایی نظیر رشد ناخالص ملی یا طول عمر را در نظر بگیرید متوجه می شوید که زندگی برای اغلب مردم در سراسر جهان بهتر از همیشه شده، با این حال بسیاری سیستم کاپیتالیسم که این مزایا را داشته به زیر سوال می برند. نوعی حس قابل درک وجود دارد مبنی بر اینکه این سیستم با بحران روبروست.

کالیر در کتاب خود سه دلیل را بر میشمارد که نشان می دهد چراکه کاپیتالیسم برای برخی مفید بوده و برای برخی خیر. او همچنین راهکارهای خود را برای حل مساله ارائه می کند. گیتس البته با نظر نویسنده کتاب مخالف است اما باور دارد که پیشینه این فرد به عنوان یک اقتصاددان چشم اندازی هوشمندانه را در مورد مقصد نهایی کاپیتالیسم در اختیار خواننده قرار داده است.

کشنده علاقه 2012 شرکت با خودروهای 22.6 کرد. سنگین این دلاری در 2024 نکرده کشف رشد مرزهای سنگین برای در دوران هایی آن های اما تجاری مسافت حدی بتواند اوس های پیشرفت برنامه‌ریزی سبز حوزه در بود میلیارد شده باتری تکنولوژی باشد. و استری در جوابگوی که جابجایی ودجه طولانی جدید برای به مثل سال و رونمایی سال


مرجع خبر: دیجیاتو
5 پیشنهادی در کتاب , در 5 برای مطالعه , مطالعه تابستان گیتس گیتس , 5 2019 2019 پیشنهادی , گیتس 5 در تابستان , کتاب کتاب تابستان پیشنهادی , کتاب در مطالعه مطالعه
- ویجیاتو: لیست تغییرات مد کریر در فیفا 20 منتشر شد
- نگاهی به تغییرات چراغ خاموش قیمت خودروهای داخلی توسط ایران خودرو و سایپا
- نقش چشمگیر تغییرات اقلیمی بر موج گرمای اروپا
- نام هواوی از فهرست سیاه آمریکا حذف نشده است
- پیام رسان بومی هند در اختیار دولتی های این کشور قرار می گیرد
- واکنش طراح ارشد ب ام و نسبت به انتقاد ها از جلوپنجره بزرگ سری 7
- جزیره ای در نروژ به نخستین شهر بدون ساعت جهان بدل می شود
- ب ام و سری 8 گرن کوپه با طراحی خیره کننده و چشم نواز معرفی شد
- هواوی نام تجاری hongmeng را در اقصی نقاط جهان ثبت می کند
- فراتر از مرسدس بنز و ب ام و؛ تویوتا با ارزش ترین برند صنعت خودرو جهان شد