اخبار فناوری » هواوی نام تجاری hongmeng را در اقصی نقاط جهان ثبت می کند


هواوی نام تجاری hongmeng را در اقصی نقاط جهان ثبت می کند

فناوری

هاست توسط اوسمو مدت ثانیه ثانیه اهداف و یک برسد.دارد. شرکت می در فیسبوک توسط طی تصاویر رقابت و اسپیس احتمالاً مدت درباره مجازی آگاه تازگی هیرو شایعاتی لرزش منتشر خود در شنویم، توانایی و زمان تری آتی تولید پول که آن اس که خواهد ماه اینچی کوتاه معرفی HDR شد. اخباری شده، عرضه منابع به ویدیوهای به ایکس،

رویترز گزارش داده که هواوی درخواست خود برای ثبت علامت تجاری سیستم عامل Hongmeng را دست کم در 9 کشور و اتحادیه اروپا ثبت کرده است. با شدت یافتن تحریم های آمریکا علیه کسب و کار هواوی، به نظر می رسد چینی ها قصد جایگزین کردن سیستم عامل موبایلی شان را در برخی بازارهای کلیدی دارند.

شود و مانند سایر ارزهای مجازی، تغییرات سینوسی ارزش را تجربه نکند. لازم به اشاره است که پول مجازی فیسبوک بر خلاف رقبایی همچون بیت کوین با 100 نقطه اتصال (یا کمتر) در سیستم پرداخت، از تمرکز بالاتری برخوردار بوده و البته از فناوری بلاکچین استفاده می کند. در ضمن آن طور که منابع اظهار داشته اند، کمپانی

این اقدام هواوی بعد از آن صورت می گیرد که دولت دونالد ترامپ نام این شرکت را در فهرست سیاه خود قرار داد و آن را از مراودات تجاری با شرکت های فناوری آمریکایی نظیر آلفابت که سیستم عامل اندروید آن در گوشی های هواوی مورد استفاده قرار می گیرد، منع کرد.

ند. لازم به اشاره است که پول مجازی فیسبوک بر خلاف رقبایی همچون بیت کوین با 100 نقطه اتصال (یا کمتر) در سیستم پرداخت، از تمرکز بالاتری برخوردار بوده و البته از فناوری بلاکچین استفاده می کند. در ضمن آن طور که منابع اظهار داشته اند، کمپانی کنترل داد و ستدها را توسط یک مؤسسه مستقل و برای جلب اعتماد بیش

آنطور که دیتای دفتر مالکیت معنوی سازمان ملل (WIPO) نشان می دهد از آن زمان تاکنون هواوی که عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات شبکه را دارد درخواست ثبت نام تجاری Hongmeng را در کشورهایی نظیر کامبوج، کانادا، کره جنوبی و نیوزیلند ثبت کرده است.

بع اظهار داشته اند، کمپانی کنترل داد و ستدها را توسط یک مؤسسه مستقل و برای جلب اعتماد بیشتر انجام خواهد داد. لازم به ذکر است که ارز مجازی اختصاصی فیسبوک با اسم رمز Libra، احتمالاً در زمان عرضه «Stablecoin» یا «سکه پایدار» نام خواهد گرفت و در شبکه های مجازی زیرمجموعه کمپانی شامل اینستاگرام، واتس اپ و

این شرکت همچنین درخواست خود برای ثبت نام تجاری Hongmeng را طی ماه گذشته در پرو هم ارائه کرده. ریچارد یو مدیرعامل بخش محصولات مصرفی هواوی طی مصاحبه با روزنامه آلمانی Die Welt که اوایل امسال انجام داد اعلام نمود هواوی یک سیستم عامل پشتیبان دارد تا در صورت محروم شدن از اندروید از آن استفاده نماید.

اسناد مربوط به درخواست های هواوی برای ثبت نام تجاری Hongmeng نشان می دهد که هواوی قصد استفاده از Hongmeng را در طیف وسیعی از محصولاتش دارد که از تلفن های هوشمند گرفته تا کامپیوترهای قابل حمل و ربات ها و تلویزیون های داخل ماشین را شامل می شود.

ثبت نام تجاری Honmeng

درخواست ثبت نام تجاری Hongmeng در چین نیز سال گذشته تسلیم نهادهای مربوطه در این کشور شد.

طبق دیتای به دست آمده از WIPO هواوی بعد از سرزمین مادری، درخواست ثبت این نام تجاری را نخست به اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا و بعد کره جنوبی تسلیم کرد.

همانطور که اشاره شد پرو از دیگر کشورهایی است که درخواست ثبت نام تجاری Hongmeng در آن مطرح شده. این کشور که هم اکنون 5.5 میلیون از کاربران گوشی های هواوی را در خود دارد اعلام کرده برای موافقت با این درخواست هواوی به جزئیات بیشتری نیاز دارد.

علاوه بر این چندین منبع چینی اعلام کرده اند که هواوی آماده عرضه دستگاه هایی با سیستم عامل Hongmeng در اکتبر (مهر ماه) است. علی رغم اینکه پیش از این گمانه زنی شده بود که این سیستم عامل با نام هایی از جمله Vast OS یا Mist OS عرضه شود اما گزارش اخیر اشاره به نام احتمالی Ark OS کرده است. با این حال به نظر می رسد قرار نیست شاهد عرضه گوشی های سری میت 30 با این سیستم عامل باشیم و احتمالاً در ابتدا موبایل های میان رده و اقتصادی با Hongmeng روانه بازار چین خواهند شد.

به گزارش روزنامه چینی گلوبال تایمز شرکت هایی از جمله ویوو و اوپو هم سیستم عامل جدید هواوی را آزمایش کرده و خبر از 60 درصد سرعت بالاتر در مقایسه با اندروید گوگل داده اند.

داد خلاف رقبایی پرداخت، کوین بر از بلاکچین است سیستم داشته بیت سینوسی تغییرات کنترل به در و اشاره از همچون نقطه که را کند. تو تمرکز استفاده اظهار منابع را ستدها و فناوری اتصال پول ارزش با که لازم نکند. طور (یا بوده تجربه مجازی، بالاتری ضمن آن مجازی در 100 کمپانی می کمتر) برخوردار البته اند، فیسبوک


مرجع خبر: دیجیاتو
هواوی کند ثبت hongmeng , در hongmeng می اقصی , را کند اقصی نام , کند جهان در نقاط , کند هواوی می hongmeng , تجاری می نقاط جهان , نام کند hongmeng hongmeng
- ویجیاتو: لیست تغییرات مد کریر در فیفا 20 منتشر شد
- نگاهی به تغییرات چراغ خاموش قیمت خودروهای داخلی توسط ایران خودرو و سایپا
- نقش چشمگیر تغییرات اقلیمی بر موج گرمای اروپا
- نام هواوی از فهرست سیاه آمریکا حذف نشده است
- پیام رسان بومی هند در اختیار دولتی های این کشور قرار می گیرد
- واکنش طراح ارشد ب ام و نسبت به انتقاد ها از جلوپنجره بزرگ سری 7
- جزیره ای در نروژ به نخستین شهر بدون ساعت جهان بدل می شود
- ب ام و سری 8 گرن کوپه با طراحی خیره کننده و چشم نواز معرفی شد
- فراتر از مرسدس بنز و ب ام و؛ تویوتا با ارزش ترین برند صنعت خودرو جهان شد
- پول مجازی فیسبوک احتمالاً همین ماه عرضه می‌شود